Ekeland, Arne(1908-1994)
Arcadia
Olje på lerret
134x140
Signert nede t.v.: Arne Ekeland
Signert på baksiden av lerretet: "Arne Ekeland". Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Norvegia Arne Ekeland: Arcadia.".
Biennale Internazionale d'Arte di Venezia 1972, kat.nr. 225.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30
Tilslag NOK 70 000