Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30

Ekeland, Arne (1908-1994)
Arcadia

Olje på lerret
134x140
Signert nede t.v.: Arne Ekeland

Signert på baksiden av lerretet: "Arne Ekeland". Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Norvegia Arne Ekeland: Arcadia.".

UTSTILT:

Biennale Internazionale d'Arte di Venezia 1972, kat.nr. 225.

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Vurdering

Tilslag NOK 70 000