Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30

Nielsen, Amaldus Clarin (1838-1932)
Aften i Ny-Hellesund 1914

Olje på lerret
91x161
Signert nede t.h.: -Amaldus Nielsen. Datert nede t.v.: 1914.

Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen, antagelig av kunstneren: "Aften i Ny=Hellesund af Amaldus Nielsen".
Fra Renneholmen i Ny-Hellesund.

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Tilslag NOK 620 000