Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30
Ancher, Michael(1849-1927)
Fiskere styrer gjennom brenninger 1887

Olje på lerret
111x140
Signert og datert nede t.h.: Michael Ancher. 87.

Påtegnet på lapp på baksiden, på blindrammen: "Exhibition of the works of Danish painters Guildhall 1907 Title of the Work: "In over the barrow" Name of Artist: "Michael Ancher" Name of the Owner: "Mr. Carl Melchior." Address: "Norrefarimagsgade 13"".

Vurdering
NOK 1 500 000

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30