Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30
Karsten, Ludvig(1876-1926)
Fra Nyhavn 1924

Olje på lerret
49x67
Signert og datert oppe t.h.: Karsten -24

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30