Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30

Karsten, Ludvig (1876-1926)
Fra Nyhavn 1924

Olje på lerret
49x67
Signert og datert oppe t.h.: Karsten -24

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Vurdering
NOK 400 000–600 000