Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30

Karsten, Ludvig (1876-1926)
Fra Skagen

Olje på lerret
30x41
Signert nede t.v.: Karsten

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Skagen 1923.".

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 160 000