Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30
Karsten, Ludvig(1876-1926)
Fra Skagen

Olje på lerret
30x41
Signert nede t.v.: Karsten

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Skagen 1923.".

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Tilslag NOK 160 000