Karsten, Ludvig(1876-1926)
Fra Skagen
Olje på lerret
30x41
Signert nede t.v.: Karsten
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Skagen 1923.".
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30
Tilslag NOK 160 000
Olje på lerret
30x41
Signert nede t.v.: Karsten
Vurdering
NOK 200 000–300 000