Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30

Ender, Axel (1853-1920)
Hopprenn

Olje på lerret
60x90
Signert nede t.h.: Axel Ender.

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 180 000