Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30

Dahl, Hans (1849-1937)
I frisk bris

Olje på lerret
67x100
Signert nede t.h.: Hans -Dahl.

Signert og påtegnet av kunstneren på baksiden, på blindrammen: ""Mit guten Winde" (Fjord an der Westküste Norwegens) Hans -Dahl".

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Vurdering
NOK 120 000–150 000