Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30

Thaulow, Frits (1847-1906)
Mann i båt, elvelandskap

Olje på lerret
65x81
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Tilslag NOK 390 000