Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30
Bratland, Jacob(1859-1906)
Portrett av Bokken Lasson

Olje på lerret, oppklebet på plate
57x40
Signert og påtegnet med dedikasjon oppe t.h.: Til min ven Inge Heiberg - Jac Bratland

Påtegnet på baksiden av platen: "Portrett av Bokken Lasson (Chat Noirs stifter)".

Vurdering

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Tilslag NOK 33 000