Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30
Erichsen, Thorvald(1868-1939)
På verandaen 1931

Olje på lerret
90x100
Signert og datert nede t.v.: Thorvald Erichsen 1931

Kunstnernes hus, Oslo 1931, kat.nr. 224 med tittel: "På verandaen".

Vurdering

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30