Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30

Erichsen, Thorvald (1868-1939)
På verandaen 1931

Olje på lerret
90x100
Signert og datert nede t.v.: Thorvald Erichsen 1931

UTSTILT:

Kunstnernes hus, Oslo 1931, kat.nr. 224 med tittel: "På verandaen".

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Vurdering