Jubileumsauksjonen, del 1

Auksjon mandag 26. november 2012 kl 19:30

Erichsen, Thorvald (1868-1939)
Eventyr 1924

Olje på lerret
59x73
Signert og datert nede t.v.: Thv. Erichsen 24.

UTSTILT:

Kunstnernes hus, Oslo 1931, kat.nr. 153 med tittel: "Eventyr".
Kunstnernes hus, Oslo 1959, kat.nr. 138 med tittel: "Eventyr".
Vandreutstilling, minneutstilling i hundreåret for hans fødsel "Thorvald Erichsen", Trondhjems kunstforening 1968, Stavanger kunstforening 1968, Bergens kunstforening 1968, Lillehammers Bys malerisamling 1968 og Kunstnernes hus, Oslo 1969, kat.nr. 67 med tittel: "Eventyr 1924".

Auksjonert mandag 26. november 2012 kl 19:30

Vurdering

Tilslag NOK 50 000