Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Interiør 1915
Olje på lerret
80x93
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1915
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
80x93
Vurdering