Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Tannæs, Marie(1854-1939)
Høst, Vøyenvollen gård 1924

Olje på lerret
79x100
Signert og datert nede t.v.: Marie Tannæs 1924

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Høst M Tannæs."

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00