Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Stenersen, Gudmund (1863-1934)
Fin dag ved kysten 1928

Olje på lerret
108x154
Signert og datert nede t.h.: G Stenersen. 28

Signert og påtegnet med tittel, antagelig av kunstneren, på baksiden av blindrammen. ""Fin dag ved kysten" G. Stenersen". Annen tittel på lapp på baksiden av blindrammen: "Fra sørlandet".

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering