Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Kaulum, Haakon (1863-1933)
Store Skagastølstind 1897

Olje på lerret
170x290
Signert og datert nede t.h.: Kaulum 97

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering
NOK 100 000