Kaulum, Haakon(1863-1933)
Store Skagastølstind 1897
Olje på lerret
170x290
Signert og datert nede t.h.: Kaulum 97
Vurdering
NOK 100 000
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Olje på lerret
170x290
Vurdering
NOK 100 000