Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Ensom

Litografi
34,5x25,5
Signert nede t.h.: Espolin Johnson

Nummerert nede t.v.: 22/75. Påtegnet med tittel nede t.v.: "Ensom" (Fra Finnmark). Også kalt "Alene".
Fra 1967.

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering