Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Båtberging
Litografi, lysmål
54x42
Signert nede t.h.: Espolin Johnson
Nummerert nede t.v. : 78/180. Laget til hans store separatutstilling i Kunstnerforbundet sommeren 1978.
Vurdering
NOK 7 000–9 000
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Tilslag NOK 8 500