Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Båtberging

Litografi, lysmål
54x42
Signert nede t.h.: Espolin Johnson

Nummerert nede t.v. : 78/180. Laget til hans store separatutstilling i Kunstnerforbundet sommeren 1978.

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering
NOK 7 000–9 000