Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Zorn, Anders (1860-1920)
Zorn og hans hustru 1890

Radering, lysmål
32x21
Signert nede t.h.: Zorn Signert og datert i platen nede t.h.: Zorn 1890

1890
ZG 43.

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering