Zorn, Anders(1860-1920)
Zorn og hans hustru 1890
Radering, lysmål
32x21
Signert nede t.h.: Zorn Signert og datert i platen nede t.h.: Zorn 1890
1890
ZG 43.
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Tilslag NOK 9 500
Radering, lysmål
32x21
1890
ZG 43.
Vurdering