Zorn, Anders(1860-1920)
Selvportrett i ulveskinnspels 1916
Radering
28x20
Signert nede t.h.: Zorn Signert og datert i platen nede t.v.: Zorn 1916
ZG 270: Självporträtt i Vargskinnspäls.
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Tilslag NOK 6 000