Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Zorn, Anders (1860-1920)
Selvportrett i ulveskinnspels 1916

Radering
28x20
Signert nede t.h.: Zorn Signert og datert i platen nede t.v.: Zorn 1916

ZG 270: Självporträtt i Vargskinnspäls.

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering