Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Holbø, Kristen(1869-1953)
Murudalen 1916

Olje på lerret
55x66
Signert og datert nede t.v.: K Holbö. 16.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: ""Murudalen"".

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Tilslag NOK 6 500