Holbø, Kristen(1869-1953)
Murudalen 1916
Olje på lerret
55x66
Signert og datert nede t.v.: K Holbö. 16.
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: ""Murudalen"".
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Tilslag NOK 6 500
Olje på lerret
55x66
Vurdering