Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Gjesdal, Thoralf(1903-1963)
Fra Paradis, Stavanger

Olje på lerret
33x41
Signert nede t.h.: T. Gjesdal

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Thoralf Gjesdal: Fra Paradis".

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Tilslag NOK 7 000