Gullvåg, Håkon(1959-)
Komposisjon med figurer
Olje på lerret
60x50
Signert nede t.h.: Gullvåg
Signert og datert på baksiden av lerretet: "Gullvåg -99"
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Tilslag NOK 23 000
Olje på lerret
60x50
Signert nede t.h.: Gullvåg
Vurdering