Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Gullvåg, Håkon(1959-)
Komposisjon med figurer

Olje på lerret
60x50
Signert nede t.h.: Gullvåg

Signert og datert på baksiden av lerretet: "Gullvåg -99"

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Tilslag NOK 23 000