Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Gullvåg, Håkon (1959-)
Komposisjon med figurer

Olje på lerret
60x50
Signert nede t.h.: Gullvåg

Signert og datert på baksiden av lerretet: "Gullvåg -99"

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 23 000