Jørgensen, Knut(1937-1991)
Komposisjon 1990
Olje på plate
26,5x24,5
Signert og datert nede t.h.: Knut 3/5 1990
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Tilslag NOK 17 000
Olje på plate
26,5x24,5
Vurdering