Fjell, Kai(1907-1989)
Liggende kvinneakt 1980
Akvarell på papir, lysmål
20x28
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -80
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Akvarell på papir, lysmål
20x28
Vurdering