Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Liggende kvinneakt 1980

Akvarell på papir, lysmål
20x28
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -80

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering