Fjell, Kai(1907-1989)
Reflex 1980
Akvarell og tusj på papir, lysmål
20x28
Signert og datert nede t.h.: K F 80
Påtegnet med tittel nede t.v.: "-Reflex-". Selvportrett av kunstneren.
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00