Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Reflex 1980

Akvarell og tusj på papir, lysmål
20x28
Signert og datert nede t.h.: K F 80

Påtegnet med tittel nede t.v.: "-Reflex-". Selvportrett av kunstneren.

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering