Picasso, Pablo(1881-1973)
Klovn 1962
Fargelitografi, lysmål
63x45
Signert og datert i platen nede t.h.: Picasso 24.1.62. Signert med blyant nede t.h.: Picasso
Nummerert nede t.v.: 19/200.
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Tilslag NOK 35 000