Picasso, Pablo(1881-1973)
Uten tittel 1967
Radering, lysmål
33x36
Signert nede t.h.: Picasso Datert oppe t.h.: 17.4.67.
Nummerert nede t.v.: 6/50.
Bloch 1455.
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Tilslag NOK 10 000