Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Picasso, Pablo(1881-1973)
Uten tittel 1967

Radering, lysmål
33x36
Signert nede t.h.: Picasso Datert oppe t.h.: 17.4.67.

Nummerert nede t.v.: 6/50.
Bloch 1455.

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Tilslag NOK 10 000