Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Finne, Ferdinand(1910-1999)
Fløytespilleren

Radering, lysmål
55x39
Signert og datert nede t.h.: Ferdinand Finne -85

Påtegnet med tittel og nummerert nede t.v.: 5/40. Påtegnet nede på arket: sukkerakvatint.

Vurdering

Tilslag NOK 1 000