Finne, Ferdinand(1910-1999)
Fløytespilleren
Radering, lysmål
55x39
Signert og datert nede t.h.: Ferdinand Finne -85
Påtegnet med tittel og nummerert nede t.v.: 5/40. Påtegnet nede på arket: sukkerakvatint.
Vurdering
Tilslag NOK 1 000