Finne, Henrik(1898-1992)
Gårdsarbeid 1945
Fargelitografi, lysmål
62x77
Signert og datert nede t.h.: Henrik Finne -45
Nummerert nede t.v.: 95/200.
Vurdering
NOK 500
Tilslag NOK 400
Fargelitografi, lysmål
62x77
Nummerert nede t.v.: 95/200.
Vurdering
NOK 500