Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Finne, Henrik (1898-1992)
Gårdsarbeid 1945

Fargelitografi, lysmål
62x77
Signert og datert nede t.h.: Henrik Finne -45

Nummerert nede t.v.: 95/200.

Vurdering
NOK 500