Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Picasso, Pablo (1881-1973)
Uten tittel 1966

Radering, lysmål
25x33
Signert nede t.h.: Picasso Datert oppe t.v.: 30.08.66.

Nummerert nede t.v.: 6/50.
Bloch 1403.

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000