Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Picasso, Pablo (1881-1973)
The Studio 1954

Litografi, lysmål
27x38,5
Signert og datert oppe t.v.: Picasso 6.1.54. XIII

Nummerert nede t.v.: 6/10. Påtegnet nede på arket: "Bon à tirer". Stemplet på baksiden av arket i et ovalt blått stempel: "SOCC. Pablo Picasso coll. Marina Picasso" Påtegnet med blyant på baksiden av arket: "Reg Nr 71-"

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 25 000