Munch, Jacob(1776-1839)
Dameportrett
Olje på lerret
76x62
Usignert
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Jacob Munch
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
76x62
Usignert
Vurdering