Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Munch, Jacob (1776-1839)
Dameportrett

Olje på lerret
76x62
Usignert

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Jacob Munch

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering