Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Munch, Jacob(1776-1839)
Dameportrett

Olje på lerret
76x62
Usignert

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Jacob Munch

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Tilslag NOK 8 000