Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Munch, Jacob(1776-1839)
Portrett av Grosserer Heyerdahl

Olje på sinkplate
30,5x24,5
Usignert

Påtegnet på baksiden av platen: "Groserer Heyerdahl". Påtegnet på baksiden av rammen: "Heyerdahl".

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00