Munch, Jacob(1776-1839)
Portrett av Grosserer Heyerdahl
Olje på sinkplate
30,5x24,5
Usignert
Påtegnet på baksiden av platen: "Groserer Heyerdahl". Påtegnet på baksiden av rammen: "Heyerdahl".
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00