Tunold, Bernt(1877-1946)
Oppstilling med blomster i kanne 1941
Olje på lerret
93x68
Signert og datert nede t.h.: Bernt Tunold 1941
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
93x68
Vurdering