Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Jorde, Lars(1865-1939)
Interiør 1934

Olje på lerret
65x75
Signert og datert nede t.v.: Lars Jorde 34

Kunstnernes hus, Oslo 193.. (?), kat. nr. 149.

Vurdering

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Tilslag NOK 16 000