Jorde, Lars(1865-1939)
Interiør 1934
Olje på lerret
65x75
Signert og datert nede t.v.: Lars Jorde 34
Kunstnernes hus, Oslo 193.. (?), kat. nr. 149.
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Tilslag NOK 16 000
Olje på lerret
65x75
Vurdering