Skredsvig, Christian(1854-1924)
Stangfiske ved elv, aften 1896
Olje på lerret
94x120
Signert og datert nede t.h.: Skredsvig. 96
Vurdering
Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00
Tilslag NOK 42 000
Olje på lerret
94x120
Vurdering