Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Müller, Morten (1828-1911)
Fjordlandskap med mann og båt 1851

Olje på lerret
25x35
Signert og datert nede t.h.: M Müller 1851

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000