Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Gjesdal, Thoralf (1903-1963)
Kystlandskap med sjøfugler 1922

Olje på lerret
31x54
Signert nede t.h.: T. Gjesdal. 1922.

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering
NOK 10 000