Jubileumsauksjonen, del 2

Auksjon mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Gjesdal, Thoralf (1903-1963)
Kystlandskap med hus

Olje på lerret
34x40
Signert nede t.h.: T. Gjesdal

Angivelig fra Stjernerøy.

Auksjonert mandag 3. desember 2012 kl 19:00

Vurdering
NOK 10 000