Sjalusi II
Litografi trykket i svart på tynt Japan papir
Arket: 573x740-745 mm Motivet: 465x570 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
Påtegnet av kunstneren med blyant nede t.h.: Lashaly 1906-1908
1896
Woll 69 b.
Vurdering
NOK 1 500 000
Auksjonert onsdag 5. juni 2013 kl 20:00
Tilslag NOK 1 950 000