Kvinnen
Litografi trykket i svart på middels tynt beige
Arket: 497x647 mm Motivet: 458x593 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
1899
Woll 147 II.
Vurdering
NOK 700 000–900 000
Auksjonert onsdag 5. juni 2013 kl 20:00
Tilslag NOK 700 000