Munch-Auksjonen 2013, del 1

Auksjon onsdag 5. juni 2013 kl 20:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Etter Bergens brann I

Litografi trykket i svart på middels tynt beige
Arket: 328x457 mm Motivet: 212x348 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1916.
Woll 575.

Auksjonert onsdag 5. juni 2013 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 44 000