Munch-Auksjonen 2013, del 1

Auksjon onsdag 5. juni 2013 kl 20:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Ingse Vibe

Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt
Arket: 572x780 mm Motivet: 484x605 mm
papir Usignert

1903
Woll 236 b.

Auksjonert onsdag 5. juni 2013 kl 20:00

Vurdering