Madonna
Litografi trykket i svart, rødt, blått og
Arket: 760-765x567-572 mm Motivet: 602x442 mm
olivengrønt på tynt Japanpapir Signert med blyant nede t. h.: E Munch
1895/1902
Woll 39 A IV 2.
Vurdering
NOK 5 000 000–7 000 000
Auksjonert onsdag 5. juni 2013 kl 20:00
Tilslag NOK 8 200 000