Munch-Auksjonen 2013, del 1

Auksjon onsdag 5. juni 2013 kl 20:00

Munch, Edvard (1863-1944)
August Strindberg

Litografi trykket i svart på middels tykt hivtt
Arket: 655x495 mm Motivet: 608x460 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch Påtegnet i stenen nede t.v.: A Stindberg

1896
Woll 66 a I.

Auksjonert onsdag 5. juni 2013 kl 20:00

Vurdering
NOK 500 000–700 000