August Strindberg
Litografi trykket i svart på middels tykt hivtt
Arket: 655x495 mm Motivet: 608x460 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch Påtegnet i stenen nede t.v.: A Stindberg
1896
Woll 66 a I.
Vurdering
NOK 500 000–700 000
Auksjonert onsdag 5. juni 2013 kl 20:00