Auksjon onsdag 5. juni 2013 kl 20:00
August Strindberg

Litografi trykket i svart på middels tykt hivtt
Arket: 655x495 mm Motivet: 608x460 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch Påtegnet i stenen nede t.v.: A Stindberg

1896
Woll 66 a I.

Vurdering
NOK 500 000–700 000

Auksjonert onsdag 5. juni 2013 kl 20:00