Auksjon onsdag 5. juni 2013 kl 20:00
Løsrivelse II

Litografi trykket i blått på middels tykt gulhvitt papir
Arket: 541-543x718-722 mm Motivet: 425x640 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

Påtegnet med blyant nede t.v.:"I Ekely den 24/10 1916".
1896
Woll 78 c I.

Vurdering
NOK 500 000–700 000

Auksjonert onsdag 5. juni 2013 kl 20:00

Tilslag NOK 400 000