Munch-Auksjonen 2013, del 1

Auksjon onsdag 5. juni 2013 kl 20:00

Munch, Edvard (1863-1944)
August Strindberg

Litografi trykket i svart på tynt gulhvitt japan
Arket: 645x465 mm Motivet: 510x365 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: E Munch

1896
Woll 66.

Auksjonert onsdag 5. juni 2013 kl 20:00

Vurdering
NOK 300 000–400 000