Teaterprogram: John Gabriel Borkman
Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt
Arket: 280x380 mm Motivet: 210x320 mm
papir Signert i stenen nede t.h.: E. Munch
1897
Woll 108 A.
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert onsdag 5. juni 2013 kl 20:00
Tilslag NOK 100 000