Munch-Auksjonen 2013, del 1

Auksjon onsdag 5. juni 2013 kl 20:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Jarl

Litografi trykket i svart på tynt blankt
Arket: 423x342 mm Motivet: 355-364x340 mm
gråhvitt papir, doublert Signert med blyant nede t.h.: E Munch

1912
Woll 409.

Auksjonert onsdag 5. juni 2013 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 44 000