Nøytralien
Akvarell og fargestift på middels tynt gulhvitt
Arket: 556-558x500-504 mm
papir Signert med rødbrunt fargestift nede t. h.: Edv Munch
Ca 1915.
Vurdering
NOK 1 000 000–1 500 000
Auksjonert onsdag 5. juni 2013 kl 20:00
Tilslag NOK 1 000 000